نمایش تعداد همه نوشته‌های وردپرس در قالب

در این آموزش در خدمت شما هستم تا به شما یاد بدم چطور بتونید تعداد همه‌ی نوشته‌های سایتتون رو در قالب وردپرس خودتون قرار بدید. این قابلیت باعث می‌شه تا کاربران بازدیدکننده سایت شما متوجه بشن که چه تعداد نوشته در سایتتون وجود داره و تشویق بشن برای خوندن و جستجوی بیشتر در سایت وردپرسی شما.

نمایش تعداد همه نوشته‌های وردپرس در قالب با استفاده از افزونه

این روش نسب به روش دستی آسان‌تر است.

در ابتدا شما باید افزونه‌ی Simple Blog Stats را نصب و سپس فعال‌سازی کنید. پس از فعال‌سازی این افزونه وردپرس، به در بخش داشبود وردپرس رفته و در قسمت تنظیمات، وارد بخش Simple Blog Stats شوید.

این افزونه به شما اطلاعات مفیدی از وضعیت سایتتان مانند نمایش تعداد تمام دیدگاه‌ها، کاربران، برگه‎‌ها، و نوشته‌ها می‌دهد. شما به آسانی می‌توانید این موارد را با برداشتن کد مربوط به آن در قالب سایت خود نمایش دهید.

نمایش تعداد همه نوشته‌های وردپرس در قالب به صورت دستی

در روش دوم شما می‌توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. این روش مستلزم وارد کردن کد به فایل‌های قالب وردپرس شما است.

ابتدا شما باید کد زیر را در فایل functions.php وارد کنید:

خروجی این کد، تعداد تمام نوشته‌های وردپرس شما خواهد بود. در مرحله‌ی بعد، شما باید تابع فوق را فراخوانی کنید. در هر جایی که مایل بودید تعداد نوشته‌های سایتتان را نمایش دهید کد زیر را قرار دهید:

همچنین می‌توانید تعداد نوشته‌های سایت وردپرسی خودتان را با استفاده از شورتکد نیز نمایش دهید.

با اشافه کردن کدهای زیر به functions.php

و فراخوانی شورتکد [total_posts

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.