چگونه نام قالب یک سایت وردپرسی را پیدا کنیم؟

تا به حال شده از طراحی قالب وردپرس یک وبسایت وردپرسی خوشتان آمده باشد و بخواهید نام آن قالب را بدانید؟ در این نوشته خواهیم فهمید چگونه نام قالب یک وب سایت را پیدا کنیم، همراه ما باشید.

روش اول: استفاده از وب سایت isitwp.com

یکی از راحت ترین روش‌ها برای پیدا کردن نام قالب یک وب‌سایت، استفاده از ابزار isitwp است. این وبسایت یک ابزار آنلاین است که به شما کمک می‌کند متوجه شوید آیا یک سایت از وردپرس استفاده می‌کند یا خیر، اگر بله نام قالب آن چیست و از چه افزونه‌هایی استفاده می‌کند.

روش دوم: پیدا کردن نام قالب سایت وردپرسی به صورت دستی

گاهی اوقات مدیران سایت ها نام قالبشان را تغییر می‌دهند و نمی‌توانید با ابزارهایی مانند آنچه در بالا معرفی شد نام قالب را پیدا کنید. در این هنگام می‌توانید به صورت دستی نام پوسته استفاده شده در سایت موردنظر را پیدا نمایید.

سایت موردنظر را باز کنید، روی صفحه کلیک راست بزنید و گزینه View Page Source را انتحاب کنید. در بین کدهای صفحه به دنبال چیزی شبیه به کد زیر باشید:

 

با کلیک روی لینک مربوط به فایل CSS، فایل استایل قالب را مشاهده می‌کنید. در قسمت بالای این فایل اطلاعات مربوط به قالب نوشته شده است. اطلاعاتی مانند نام قالب، نام طراح، نسخه قالب، آدرس وب سایت طراح و… این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا قالب موردنظر را راحت تر پیدا کنید.

امیدواریم این نوشته برای شما مفید بوده باشد.

چگونه نام قالب یک سایت وردپرسی را پیدا کنیم؟